Luxusní byt 3+kk - 111 m2, Karlovy Vary
v Domě u Máří Magdalény

Cena včetně zajištění komplexních služeb a provize RK.

Exkluzivně nabízíme k prodeji luxusní byt s dispozicí 3+kk, nacházející se v prestižní lokalitě Karlových Varů, na Vyhlídce v domě u Maří Magdalény. Tento byt se pyšní velmi dobrým stavem a je připravený k okamžitému nastěhování. Jeho konstrukce je monolitická a nachází se na 5. nadzemním podlaží moderního šestipodlažního objektu, které nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu.

Celková plocha bytu činí rozměrných 111 m2, což Vám poskytne dostatek prostoru pro komfortní bydlení. Náklady na bydlení jsou velmi příznivé a činí pouze 4 500 Kč měsíčně.
V blízkosti bytu se nachází základní škola, obchody, lékař, MHD, sportoviště, kostel Máří Magdalény a další.

Byt je kompletně zařízen, a to ve velmi vkusném moderním stylu. Kuchyňská linka je plně vybavena všemi potřebnými spotřebiči, jako je lednička, sporák, parní trouba, lednice na víno, kávovar a další. V obývacím pokoji najdete pohodlné sedačky, postele a skříně. 
K bytu patří dvě moderní koupelny, z nichž jedna je vybavena sprchovým koutem a druhá pohodlnou sedací vanou. Kromě toho se zde nachází bidet a dvě samostatná WC pro maximální pohodlí.

Součástí komplexu je společná zahrada s možností grilování, kde si můžete užívat příjemného venkovního posezení. Parkování je možné pronájmem garážového stání přímo v objektu.

Dopravní spojení je zde skvělé a můžete využít jak automobil, tak i městskou hromadnou dopravu. Příjezdová cesta je zpevněná obecní komunikace. 
Samozřejmostí je dostupné připojení k internetu. V bytě není přiveden plyn, voda je zajištěna ze zdroje veřejného vodovodu. Elektrický proud je standardní 230 V.

Podlaha v bytě je vybavena keramickou dlažbou a plovoucí podlahou, což dodává prostoru moderní vzhled. Strop je vyroben ze sádrokartonového podhledu, který vytváří pohodlnou atmosféru. Druh střešní krytiny je břidlice, což je zárukou dlouhodobé kvality a ochrany proti nepříznivým povětrnostním vlivům.

3D virtuální prohlídka bytu

Dispozice bytu:3+kk
Stav:Velmi dobrý
Vlastnictví:Osobní
Konstrukce:Monolit
Počet nadzemních podlaží:Celkem 6 NP
Podlaží:5. NP
Balkon:Ne
Výtah:Ano
Celková plocha:111 m2
Náklady na bydlení:4.500 Kč
Zařízení:Ano, kompletní vybavení. Kuchyňská linka, lednička, sporák, parní trouba, pračka, sušička, sedačky, postele, skříně, stůl, židle, 3× Televize, vinotéká
KoupelnaAno 2× (1× sprchový kout, 1× sedací vana, Bidet, 2× WC)
Zahrada:Společná s možností grilování (neudržovaná)
Parkování: Ne (Možnost pronájmu garážového stání přímo v objektu)
Dopravní spojení:Automobil, MHD
Příjezdová cesta:Zpevněná obecní komunikace
Internet:Ano
Plyn:Ne
Zdroj vody:Veřejný vodovod
Elektrický proud:230 V
Komín:Ne
Podlaha:Dlažba keramická, plovoucí podlaha
Strop:Sádrokartonový podhled
Druh střešní krytiny:Břidlice
 

Tento byt je jedním ze skutečných klenotů v Karlových Varech a nabízí dokonalé bydlení pro ty, kteří si cení kvality a luxusu.
Pokud máte zájem o prohlídku nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktní formulář

kontakt nemovitosti
AVE ECONOMIE real estate s.r.o.

IČ: 01502867

ADRESA: Šumavská 1677/12, 36001, Karlovy Vary
MOBIL: +420 605 122 088
EMAIL: info@realitykv.cz