Prodej domu k rekonstrukci, investiční příležitost Karlovy Vary

Cena včetně zajištění komplexních služeb a provize RK.

Jste investorem hledajícím jedinečnou příležitost? Máme pro vás nabídku, kterou nemůžete přehlédnout! Tento dům v Kolmé ulici v Karlových Varech je ideálním objektem pro investování. Nejenže nabízí velký potenciál, ale přichází i s plně zpracovanou Studií proveditelnosti pro jeho rekonstrukci, včetně návrhu na přistavění dalšího pátého nadzemního podlaží. Dům je možné rekonstruovat až na deset bytových jednotek. 

Okolí, ve kterém se tento dům nachází, je naprosto ohromující. Kolmá ulice je známá svou malebností, klidem a jedinečným historickým kouzlem. Můžete se těšit na překrásné výhledy na okolní krajinu a zároveň jste jen kousek od všech důležitých míst v Karlových Varech. Nedaleko se nachází lázeňské zařízení a oblíbené turistické atrakce, které lákají návštěvníky po celý rok.

Tento dům je přímo předurčen k rekonstrukci a následnému prodeji. Díky Studii proveditelnosti máte plán, jak dům proměnit v moderní a atraktivní nemovitost. Přistavění pátého nadzemního podlaží přinese ještě větší prostor a zvýší jeho hodnotu. Investice do této rekonstrukce je jasným krokem směrem k zajištění zajímavého výnosu.

Neotálejte a využijte této exkluzivní příležitosti pro investování! Kontaktujte nás a získejte více informací o této nemovitosti v Kolmé ulici v Karlových Varech. 

Kontaktní formulář

kontakt nemovitosti
AVE ECONOMIE real estate s.r.o.

IČ: 01502867

ADRESA: Šumavská 1677/12, 36001, Karlovy Vary
MOBIL: +420 605 122 088
EMAIL: info@realitykv.cz