Objekt se nachází v obchodním centru města Karlovy Vary na rohu ulic Dr. D. Bechera a Bělehradské. V blízkosti se nachází Magistrát města Karlovy Vary, Okresní soud, Okresní zastupitelství ČR, Městská policie, autobusové a vlakové nádraží apod. Jedná se o velmi frekventované místo, kde projde za den velké množství obyvatel.

Parkování je možné u objektu a v přilehlých ulicích nebo v těsné blízkosti na parkovišti u Městské tržnice nebo v podzemních garážích na náměstí Dr. M. Horákové. V budově je instalováno vzduchotechnické zařízení a klimatizace. Objekt byl elektronicky zabezpečen, předchozí nájemce však zabezpečení poškodil a bude třeba jej obnovit. Budova je napojena na veřejné sítě vodovodu, kanalizace a elektřiny. Objekt je dálkově vytápěn. Ve sníženém přízemí se nachází výměníková stanice. V objektu jsou 2 výtahy.

V prostorách se nabízí profesionální archiv na 22 tun dokumentů ve 37 posuvných archivačních regálech.

Jedná se o významný secesní objekt, ve kterém působila v 90. letech Investiční banka. Prostory jsou nyní prázdné, budou vyžadovat částečnou rekonstrukci a úpravu pro potřebu nájemce. Část nákladů na obnovení zabezpečení prostor a uvedení do stavu schopného provozu bude po dohodě započteno na nájemné.

Podzemní podlaží a přízemí budovy je přizpůsobeno požadavkům bankovního provozu. Konkrétně se jedná se o: 

Bankovní hospodářství – klientské trezory

714 bezpečnostních schránek, archiv a technické zázemí
Umístění v 1. podzemním podlaží
Výměra:
Prostory pro banku cca 238,9 m2 a suterén – trezory, archiv, sklad – 352,98 m2.
Tedy celkem k pronájmu 591,88 m2.

Doba trvání nájmu dle dohody
Cena za pronájem 3.000 Kč/m²/rok = 1.775.640 Kč/rok = 147.970 Kč/měsíc bez energií (bez DPH).

Jedná se o výjimečnou nabídku žádaných a na trhu poptávaných bezpečnostních schránek. Prostory je nejvhodnější pronajmout dohromady, ale je možné je částečně rozdělit a pronajmout po úpravě samostatně. 

+Možnost pronájmu dalších 3 kanceláří – Bělehradská

Mám zájem o pronájem ikona_sipka